Pet odličja s karate kupa Slavonski Brod 2017

U subotu, 23. rujna 2017, u Slavonskom Brodu, gradska dvorana Vijuš je održan 24 međunarodni memorijalni karate kup.

Na turniru je nastupilo 354 natjecatelja iz 48 klubova i 3 države Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovače. Karate klub Vinkovci u ovako jakoj konkurenciji nastupio je sa 8 natjecatelja i osvojio 5 odličja od čega: 2 srebra i 3 bronce.

Srebrna odličja osvojili su: Leon Kljaić  u kategoriji:mlađi kadeti -52kg i Gabrijel Žalac u kategoriji kadeti 14,15 g -57.

Dok su brončana odličja osvojili: Nika Brkić u kategoriji:učenice 10,11 g -36kg, Leon Udarović u kategoriji: učenici 10,11 g -42kg i Mislav Iličić u kategoriji: mlađi učenici -30kg

Na turniru su nastupili i Filip Geljić, Josip Slaviček i Ivan Jurić koji su nažalost poraženi u svojim borbama za brončana odličja.

Natjecatelji su nastupili pod vodstvom trenera: Jakova Šikića i Pamele Kordanovski dok su naši majstori Željko Tampolja i Samanta Karaula i obnašali ulogu sudaca na turniru.

Izvor: sport-vinkovci.hr