Osijek kod kuće svladao prvaka Rijeku

Četvrto kolo Hrvatski Telekom Prve lige zaključili su Osijek i Rijeka, a bodovi su zahvaljujući pogotku s bijele točke ostali domaćinu.

Branitelj naslova prvaka doživio je u Osijeku prvi ovosezonski ligaški poraz, nakon tri uzastopne pobjede u prva tri kola. Momčad Zorana Zekića slavila je rezultatom 1:0.

Jedini je pogodak pao u 18. minuti, a precizni izvođač bio je osječki kapetan Barišić.

Već u 35. minuti Rijeka je ostala s igračem manje, s obzirom da je u kratkom razdoblju dva žuta kartona zaradio Vešović, a u sudačkoj nadoknadi zbog istog je razloga teren morao napustiti i Maleš.

Rijeka je tako ostala na bod manje od vodećeg Dinama, a Osijek je bez poraza na šestom mjestu sa šest osvojenih bodova.

Izvor: prvahnl.hr / foto: Gordan Laušić