Lokomotiva na gostovanju kod Istre 1961 pobijedila 2:1.

U prvoj utakmici četvrtog kola Hrvatski telekom Prve lige Lokomotiva je na gostovanju kod Istre 1961 pobijedila 2:1.

Utakmicu u Puli otvoreno je novo, četvrto kolo hrvatskog prvenstva, a sva je tri boda kući odnijela zagrebačka Lokomotiva, ponajviše zahvaljujući dvostrukom strijelcu Majeru.

Mladi vezni igrač Lokomotive prvi je puta precizan bio u 24. minuti, kada je na Kolarovu asistenciju zaključio akciju svoje momčadi, da bi u 39. minuti realizirao kazneni udarac za 2:0.

U 59. minuti susreta na 2:1 smanjio je Grujević – nedugo po svom ulasku u igru – no rezultat se više nije mijenjao i pobjedu su slavili Zagrepčani. Lokomotivi je to bila prva ovosezonska pobjeda, a Istra 1961 ostala je na jednom osvojenom bodu.

Izvor: prvahnl.hr / foto: Gordan Laušić