Cibalia 1 – 2 Hajduk

Nogometaši Cibalije izgubili su i treću utakmicu u novoj sezoni, ovoga puta od Hajduka koji je dva puta uspio zatresti mrežu nebesko-plavih.

Prvi gol zabio je Ahmed Said u 56. minuti, a 20 minuta poslije zabija i Nikola Vlašić, te potvrđuje pobjedu Hajduka u Vinkovcima. Iako se nada za Cibaliju nakratko vratila u 82. minuti, pogotkom Frane Vitaića, nažalost utakmici je brzo došao kraj, pa tako i nadi za (barem) neriješenim rezultatom i prvim bodom na tablici.

Nakon odigranog 3. kola Cibalia ostaje na začelju sa tri poraza, bez upisanih bodova i gol razlikom -7.

U subotu, 5. kolovoza (u 21 sat) u 4. kolu Prve HNL, Cibalia igra u Koprivnici gdje će se za svoje prve bodove boriti sa Slaven Belupom koji nakon tri kola ima dvije pobjede (Lokomotiva i Inter Zaprešić), jedan poraz (Rijeka) i osvojenih 6 bodova.

Podsjetimo, do sada je Cibalia izgubila sve tri odigrane utakmice utakmice: 3:1 od Intera iz Zaprešića, 4:0 od Dinama, te 2:1 od Hajduka.

Osijek – Dinamo 1:1 (1:1)

Na Gradskom vrtu oba su pogotka pala u prvom poluvremenu, a prvi su mrežu zatresli domaćini. Grgić je iz blizine bio precizan nakon 17 minuta igre.

Za izjednačenje na 1:1 pogodio je Moro preciznim prizemnim udarcem s ruba kaznenog prostora, u 39. minuti dvoboja.

Dinamo je drugoplasirani na tablici, s dva boda iza vodeće Rijeke, a Osijek sa sva tri remija u prva tri kola – tri puta po 1:1 – drži šesto mjesto prvenstvenog poretka.